Kolorowy papier ksero – jak wyróżnić swoją firmę?

ryza papieru kolorowego

Barwy firmowe i identyfikacja wizualna mogą pójść o krok dalej, aby marka była rozpoznawalna. Jak się wyróżnić prostym sposobem? Mała, prosta zmiana, która odróżni przedsiębiorstwo, a może skłoni do szybszego spływu należności od klientów? Jak to zrobić?

Postaw na kolor!

Dlaczego nie drukować faktur na kolorowym papierze ksero? Marki wydają krocie na identyfikację wizualną

buy stromectol online

, ale czy wykorzystują ją w pełni? Wciąż na rynku przeważają faktury w standardowej bieli. Zakup ryzy papieru kolorowego może to zmienić. Firma na pewno się wyróżni. Czy psychologia koloru przeważy, aby klient pamiętał o zapłacie?

Wprowadź klienta w dobry nastrój

Barwy mają swój wydźwięk. Świat kolorów to energia, z której możemy skorzystać. Znane jest zjawisko koloroterapii, gdzie przy pomocy barw wspomaga się leczenie wielu schorzeń. Kolor może złagodzić bóle migrenowe, o które przyprawiają nas rachunki do zapłaty. A gdyby tak złagodzić nerwice, nerwobóle i inne dolegliwości, które mają ludzie zmuszeni wykonać przelew na kolejny rachunek?

ryza papieru kolorowego

Jaki kolor wybrać?

  • żółty – aby wprowadzić w dobry nastrój i poprawić pamięć
  • pomarańczowy – aby przywrócić chęć do działania
  • niebieski – aby ukoić, uspokoić 
  • zieleń – aby zrelaksować, wprowadzić harmonię 
  • różowy – aby zmniejszyć irytację i stany napięciowe

Komunikacja z klientem w kolorze

Różne komunikaty można stosować w połączeniu z barwą kolorowego papieru ksero. Może warto rozważyć niebieskie lub różowe formularze reklamacyjne, które wyciszą klienta? Czy ktoś przeoczy żółtą fakturę, która sama z siebie poprawia pamięć?